Eren Bakıcı Cemre Kemer Yasemin Yürük
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

AnasayfaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

Hepsi de Anne Olmak İstiyor!

YazarMesaj
iLyda.Krhn~
S.Moderatör
S.Moderatör
iLyda.Krhn~

Rep puanı : 3

Hepsi de Anne Olmak İstiyor! Empty
MesajKonu: Hepsi de Anne Olmak İstiyor!   Hepsi de Anne Olmak İstiyor! Icon_minitimePaz Eyl. 06, 2009 2:04 pm

Ünlüler dünyasında yaşanan 'bebek patlaması', Hepsi grubunun üyeleri Cemre, Eren ve Yasemin'i de etkisi altına aldı. 'Cine City' programına konuk olan Hepsi kızları; anneliğe dair düşüncelerini şöyle anlattı:
Cemre: Anne olmayı kesinlikle düşünüyorum. Çok disiplinli olduğum için çocuğumu çok iyi yetiştirmek istiyorum. Yapacaksam bir çocuk yapacağım. Onu da feci sağlam karakterli yetiştireceğim. Çocuğumla aramda çok fazla yaş farkı olsun istemiyorum. 27 yaşında anne olmak istiyorum.

Eren: Ben çocuğa çok sıcak bakıyorum. Üç tane çocuğum olsun istiyorum çünkü çocukları çok seviyorum. Biz siparişleri evrene gönderiyoruz; inşallah yakın zamanda olur.

Yasemin: Erkek çocuğum olsun istiyorum. Çünkü kızım olursa Cemre ve Eren çocuğu alıp, her yerine bir şeyler takacaklar. Çocuk sonrasında kafasını taşıyamayacak. Erkek olsun, yaramazlık yapsı

Sabah Gazetesi 5 Eylül

Hepsi de Anne Olmak İstiyor!
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Grup Hepsi- Dur Dur
» Hepsi'nin YENI Bir "SIR'I" Var !!! (muzikgazetesi)